Chair
Image

Co robimy

A + K  jest nowoczesną firmą, która specjalizuje się w sprzedaży i dystrybucji sprzętu dla zakładów fryzjerskich oraz salonów kosmetycznych i salonów Spa.

W naszej ofercie znajdą Państwo krzesła, konsole, recepcje, lustra, myjnie fryzjerskie i inne urządzenia, które są niezbędne w salonie fryzjerskim oraz w salonach Spa.

Nasi projektanci dołożyli wszelkich starań, aby nasze produkty nie tylko dobrze wyglądały, ale były również funkcjonalne. Kluczowym elementem naszej koncepcji jest wprowadzenie nowych technik i rozwiązań, a zadowolenie naszych klientów i uproszczenie ich pracy jest dla nas sprawą priorytetową .

Oferujemy meble dla fryzjerów w różnych cenach i z nowoczesnym wzornictwem. Niezależnie od tego, czy chcesz otworzyć nowy salon fryzjerski czy wymienić wyposażenie istniejącego salonu - znajdziesz u nas wszystko ! Z nami znajdziesz to, czego szukasz!

Column image

Co robimy

A + K  jest nowoczesną firmą, która specjalizuje się w sprzedaży i dystrybucji sprzętu dla zakładów (...)

więcej »
Column image

Aktualne oferty

Sprawdź, nasze promocyjne oferty specjalne!

więcej »
Column image

Nasz katalog

Zapoznaj się z naszym aktualnym katalogiem. Oferujemy bardzo szeroką gamę mebli oraz innych urządzeń potrzebnych do pracy w salonie fryzjerskim.

pobierz PDF »
Column image

Zaprojektuj salon

Zaprojektuj swój salon fryzjerski racjonalnie, praktycznie i elegancko. Pomożemy Ci stworzyć coś wyjątkowego.

kreator dostępny już wkrótce!
Column image

Produkty

Gwarantujemy doskonałą jakość i korzystne ceny. Wygodne miejsce pracy, elegancja i prestiż wśród klientów, dla których (...)

więcej »